Lot No.: 408

Rzeźbiarz nieokreślony, polski, XX w.

Lot No.: 408

Głowa mężczyzny

brąz patynowany na czarno, wys. 32 cm.
Z boku sygn. odlewni: BR. ŁOPIEŃSCY