Malarz nieokreślony, XVIII w.
Lot No.: 267
Portret damy
olej, płótno, 87 x 68,5 cm;
Na odwrocie stempel
olej, płótno, 87 x 68,5 cm;
Na odwrocie stempel: SAM. LISA. BROST./ VIENNA ART. PUBLISHING CO./ 251 FIFTH AVENUE/ NEW YORK, N. Y.