Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)
Lot No.: 246
Pejzaż ze stawem
olej, tektura, 18,4 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: M. G. Wywiórski
sygn. p. d.: M. G. Wywiórski
Bibl.: M. Gołąb, Michał Gorstkin Wywiórski - Pejzaże. Między niebem a ziemią, katalog wystawy w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu 26. luty - 21. marzec 2004, Poznań 2004