F. WOLF (XX w.)
Lot No.: 241
Zaduma, 1917
olej, deska. 31 x 44 cm;
sygn. p. d.: F. WOLF 1917
olej, deska. 31 x 44 cm;
sygn. p. d.: F. WOLF 1917
Na odwrocie nalepka z informacjami o obrazie i artyście z adresem jego zamieszkania w Bydgoszczy.