Tadeusz SPRUSIAK (1907-1985)
Lot No.: 355
Fabryka, 1937
olej, płótno, 47 x 67 cm;
na odwrocie nalepka
olej, płótno, 47 x 67 cm;
na odwrocie nalepka z odręcznie wpisanymi: nazwiskiem autora, tytułem Fabryka J. KP., techniką i datą 1937.