Katarzyna ZAWIERUCHA (ur. 1970)
Lot No.: 351
Mim, 2009
olej, płótno, 75 x 96 cm;
sygn. u dołu: Z 09 (w pionie)
olej, płótno, 75 x 96 cm;
sygn. u dołu: Z 09 (w pionie)
na odwrocie, na krośnie napis autorski: "MIM" KATARZYNA ZAWIERUCHA 75/96 2009