w formie plastycznej muszli z uchwytem z woluty akantowej; wewnątrz złocona; srebro próby 800; wys. 8,5 cm, szer. 16 cm, głęb. 12,3 cm. waga 123 g. Brema, Wilkens & Sőhne (zał. 1810), k. XIX w.