Lot No.: 59
Czarka dwuuszna
na czterech nóżkach zakończonych łapami, kolista, o płaskim dnie, dekorowana festonami laurowymi
i taśmą z plecionką pod górną krawędzią, z boków dwa łamane, taśmowe ucha;
srebro (francuska cecha importowa) i cechy fantazyjne; wys. 5,8 cm, szer. 12,4 cm, głęb. 8 cm; waga 98 g.
Niemcy, 2 poł. XIX w.