Lot No.: 51
Tabakierka
prostopadłościenna, giloszowana, na wieczku w owalnej, ozdobnej
rezerwie częściowo zatarty napis hebrajski; wnętrze złocone;
srebro próby 13 (też cecha warszawska z lat 1932-63); wys. 3 cm,
szer. 8,4 cm, głęb. 4 cm; waga 88 g.
Niemcy?, 3 ćw. XIX w.