Lot No.: 20
Cukiernica skrzynkowa
prostopadłościenna, wsparta na małych spłaszczonych kulkach, gładka, z nakrywką na zawiasie; od frontu otwór na kluczyk i monogram wiązany CK;
po bokach antabkowe uchwyty utworzone z łamanego drutu zakończonego bolcami; analogiczny uchwyt nakrywki, wnętrze złocone;
srebro próby 84; wys. 10,5 cm, szer. 15,2 cm, głęb. 8 cm; waga 646 g.
St Petersburg, Wasilij Kangin (czynny 1898-1908), k. XIX w.