Lot No.: 731
Zegar szkieletowy
brąz, szkło, mosiądz;
Europa Zachodnia, 2 poł. XX w.
w obudowie z brązu złoconego, na 4 kulistych nóżkach; szafka prostopadłościenna, oszklona z 4 stron fazowanymi taflami; przednia ścianka lekko wybrzuszona; mechanizm typu tourbillon ?, wybijający godziny; tarcza ażurowa, prostokątna, w formie listwy z nałożonymi cyframi arabskimi;
brąz, szkło, mosiądz; wys. 28 cm, szer. 17,7 cm, głęb. 13,5 cm.