Lot No.: 701
Tacka na bilety wizytowe
brąz , odlew patynowany;
Francja, pocz. XX w.
prostokątna, o zaokrąglonych narożach, lekko wgłębiona, ozdobiona plastycznym motywem liści i szyszek platanu, częściowo występujących poza krawędzie tacy; na krótszych bokach - uchwyty z wygiętych, bezlistnych gałązek;
w prawym dolnym narożu sygnatura: „R. Laupin d'Ange” (?);
brąz , odlew patynowany; wys. 4,2 cm, dł. 43 cm, szer. 25 cm. Francja, pocz. XX w.