Lot No.: 522
Półmisek owalny
z plecionką Sułkowskiego;
Miśnia, 1910
z plecionką Sułkowskiego;
wokół kołnierza relief z plecionką koszykową Sułkowskiego w 16 segmentach; w lustrze stylizowana dekoracja kwiatowa
granatowo-ceglasta, z goździkiem i drobnymi rzutami kwiatowymi.
Niewielkie przetarcia szkliwa;
porcelana, farby naszkliwne; wys. 4,5 cm, dł. 47 cm, szer. 36,5 cm;
sygn. kobaltem podszkl. skrzyżowane miecze z datami: 1710 i 1910
z boków (marka jubileuszowa), wyciski 146, 2; naszkl. czerwienią 94L a 9.
Miśnia, 1910