Lot No.: 521
Półmisek okrągły
z plecionką Sułkowskiego;
Miśnia, 1910
z plecionką Sułkowskiego;
wokół kołnierza relief z plecionką koszykową Sułkowskiego w 12 segmentach; w lustrze stylizowana dekoracja kwiatowa granatowo-ceglasta z żonkilem i drobnymi rzutami kwiatowymi.
Niewielkie przetarcia szkliwa;
porcelana, farby naszkliwne; wys. 5,8 cm, średnica 35,5 cm;
sygn. kobaltem podszkl. skrzyżowane miecze, wyciski 4020, 44; naszkl. czerwienią 94L a 9.
Miśnia, 1910