Lot No.: 503
Wazonik secesyjny
szkło miodowe, białe, opalizowane;
1 ćw. XX w.
w kształcie kielicha kwiatowego z pofalowanym wylewem, z dekoracją ze stylizowanych kwiatów;
szkło miodowe, białe, opalizowane; wys. 7 cm, średn. wylewu
14,5 cm; sygn. na spodzie VG?/10 (ryte);
1 ćw. XX w.