Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.: 269
Kwitnący sad, ok. 1907
olej, płótno, 36 x 49 cm;
sygn. p. d.: StKamocki
olej, płótno, 36 x 49 cm;
sygn. p. d.: StKamocki
Piękny, wczesny obraz malarza wykazujący silne wpływy twórczości jego akademickiego nauczyciela Jana Stanisławskiego.