Stanisław ELESZKIEWICZ (1900 - 1963)
Lot No.: 261
Autoportret
olej, płyta, 50 x 41 cm;
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz;
olej, płyta, 50 x 41 cm;
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz;
na odwrocie papierowa naklejka: POSK Gallery Collection / Polish Social&Cultural Association / 238-246 King Street / London W6 ORF England oraz pieczŕtka POSK