Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Lot No.: 229
Chłopska para, ok. 1935
olej, płótno naklejone na tekturę, 50,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: WWodzinowski
sygn. p. d.: WWodzinowski