Katarzyna ZAWIERUCHA (ur. 1970)
Lot No.: 337
Foczka
olej, płótno, 60 x 40 cm;
sygn. p. d.: Z' 2010
olej, płótno, 60 x 40 cm;
sygn. p. d.: Z' 2010;
na odwrocie na krośnie malarskim napis autorski: Katarzyna Zawierucha "Foczka" 2010 OLEJ