Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.: 334
Daszki zimowe, 2010
akryl, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. p. d.
akryl, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: "DASZKI ZIMOWE" 2010 / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI;
na odwrocie nalepka autorska z tytułem pracy, datą powstania i danymi pracy