Stanisław DAWSKI (1905-1990)
Lot No.: 331
Kompozycja
olej, płyta, 40 x 27 cm;
sygn. p. d.: Dawski
olej, płyta, 40 x 27 cm;
sygn. p. d.: Dawski; l. d.: gmerk artysty;
na odwrocie napis autorski z dedykacją: Henrykowi D… (nieczytelne) / Dawski