Katarzyna SKOCZYŃSKA (ur. 1958)
Lot No.: 325
Martwa natura, 1991
olej, płótno, 85 x 100 cm;
na odwrocie napisy autorskie
olej, płótno, 85 x 100 cm;
na odwrocie napisy autorskie: KATARZYNA SKOCZYŃSKA / 1991/ 100 x 85/ "MARTWA NATURA" oraz adresy zamieszkania artystki