Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)
Lot No.: 323
Pejzaż 98/61, 1961
olej, płótno, 160 x 70 cm;
na odwrocie napisy autorskie
olej, płótno, 160 x 70 cm;
na odwrocie napisy autorskie: RAJMUND ZIEMSKI/ PEJZAŻ 98/61/ 160 x 70/ 1961/ Dobrochnie i Jerzemu OLKIEWICZOM/ RAJMUND ZIEMSKI/ WARSZAWA/ 14-MAJ-1962