Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)
Lot No.: 314
Nr 1, 1979
relief, akryl, płyta pilśniowa, 60 x 60 cm;
sygn. na odwrocie
sygn. na odwrocie: H. Stażewski; datowany l. g. na odwrocie: nr. 1-1979