Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Lot No.: 305
10.III.60 - Szkic do obrazu 11 III 60
tempera, akwarela, papier, 35,5 x 25,5 cm ;
sygn. p. d.: St. Fijałkowski (ołówkiem)