akryl, tusz, płótno, 60 x 60 cm;sygn. p.d.: AQUALOOPA;sygn. na odwrocie: AQUALOOPA 2010 IGOR CHOŁDA "SANTA CLARA" 60 X 60 AKRYL TUSZ