Jerzy LUBAŃSKI (1925 - 2005)
Lot No.: 325
Martwa natura
olej, płótno, 70 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: JERZY LUBAŃSKI
olej, płótno, 70 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: JERZY LUBAŃSKI (na płótnie);
oraz: JERZY LUBAŃSKI KRAKÓW (na krośnie malarskim)