Lot No.: 601
Cukiernica
plater; Warszawa,
Norblin i Ska, 1 ćw. XX w. (po 1915)
w formie dwuusznej, cebulastej, gładkiej wazki z nakrywką na zawiasie, zwieńczona gałką, wewnątrz złocona;
plater;
wys. 9,5 cm, szer. 14 cm, głęb. 12,6 cm.
Warszawa, Norblin i Ska, 1 ćw. XX w. (po 1915)