Lot No.: 517
Półmisek- podstawa pod wazę?
Niemcy?, wytwórnia nieokreślona, XVIII/XIX w.
płaski, z lekko uniesionym brzegiem, o wykroju wklęsło wypukłym dwu krótszych boków. Wokół wąskiego kołnierza malowany stylizowany ornament roślinny, pośrodku lustra gałązka kwiatowa z pierzastymi listkami;
fajans, szkliwo cynowe, kobalt; wys. 3,7 cm; 37 x 26 cm;
nie sygnowany.