Jan STYKA (1858-1925)
Lot No.: 279
Golgota, 18
olej, płótno dublowane, 123 x 200 cm;
p.d.: Jan Styka 18 …
p.d.: Jan Styka 18 …
Po konserwacji;
Inna wersja znanego monumentalnego obrazu pod tym samym tytułem, ukończonego w 1896 r. obecnie w zbiorach Forest Lawn Memorial Park, Grendale, koło Los Angeles w Kalifornii.