Otto PIPPEL (1878-1960)
Lot No.: 275
Pejzaż górski
olej, płótno, 66 x 86 cm;
sygn. p. d.: Otto PIPPEL;
olej, płótno, 66 x 86 cm;
sygn. p. d.: Otto PIPPEL;
Na krośnie nalepka z drukowanym nazwiskiem malarza i ręcznie napisanym tytułem Die Zugsspitze und Wallersteingebirge.