Frantisek MRAZEK (1876-1933)
Lot No.: 267
Dziewczynka w wiejskiej chacie, ok. 1910
olej, karton, 33 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: F Mrazek
sygn. l. d.: F Mrazek