Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)
Lot No.: 250
Wenecja, przed 1958
olej, płyta, 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
olej, płyta, 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
Na odwrocie nalepka autorska z odręczną adnotacją: Wystawa retrospektywna Kraków 1958 / Zdzisław Przebindowski / Wenecja / olej 40 x 50