Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905-1990)
Lot No.: 233
Taras na Capri, przed 1939
olej, sklejka, 25 x 35 cm;
sygn. p. d.: E. Dzierżencki , napis autorski l. d.: Capri