Stanisław SZCZEPAŃSKI (1895-1973)
Lot No.: 229
Skrzypce, 1938
olej, płótno, 46 x 55 cm;
sygn. p. d.: St. Szczepański
olej, płótno, 46 x 55 cm;
sygn. p. d.: St. Szczepański
Na odwrocie nalepka z odręcznym napisem: Wystawa retrospektywna 1964/ Stanisław Szczepański/ „Skrzypce” 1938/ 48 x
55/ własność L. Michalskich - Warszawa/ Sala IV./ nr kat. 19