Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)
Lot No.: 228
Maki w szklanym wazonie, ok. 1898
olej, tektura, 29,5 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: Olga Boznańska
sygn. p. d.: Olga Boznańska