Zbigniew SUCHODOLSKI (1911- ?)
Lot No.: 226
Martwa natura z kwiatami i owocami
ok. 1938;
olej, sklejka, 60,5 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Z. Suchodolski
sygn. p. g.: Z. Suchodolski