Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)
Lot No.: 225
Astry
olej, tektura, 55 x 41,5 cm;
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
olej, tektura, 55 x 41,5 cm;
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
Na odwrocie autorska nalepka z odręczną adnotacją: Zdzisław Przebindowski / "Astry" / olej 56 x 42.