Władysław JAROCKI (1879-1965)
Lot No.: 215
Trójka, 1911
akwarela, papier,
59,5 x 96 cm (w świetle oprawy);
akwarela, papier,
sygn. l. d.: WŁADYSŁAW JAROCKI 1911
Na odwrocie nalepka z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pieknych we Lwowie z numerem 2660 i tytułem.