Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)
Lot No.: 113
Brama Grodzka w Lublinie, ok.1918
litografia barwna, papier, 32,5 x 27 cm;
sygn. pod kompozycją: LWyczół (ołówkiem);