Lot No.: 118

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918 - 1987)

Lot No.: 118

Kamerjunker i Jego Zwis, 1965

tusz, akwarela, papier, 63 x 47,5 cm; sygn., dat. oraz tytuł p. d.: T. B. 65.