Nr katalogowy: 230

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 230

Lato w Nohant

olej, tektura, 23,5 x 33,5 cm;sygn. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA.