Nr katalogowy: 226

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 226

Pejzaż, 1930

olej, płótno, 47 x 60 cm; sygn. pośrodku u dołu: W. de Terlikowski 1930