Nr katalogowy: 223

Franciszek MOLLO (1897-1967)

Nr katalogowy: 223

Pejzaż letni z okolic Bochni, 1939

olej, tektura, 36,5 x 44,7 cm (w świetle ramy);sygn. l. d.: Fr. Mollo/ 1939.