Nr katalogowy: 222

Konrad KRZYŻANOWSKI (1872-1922)

Nr katalogowy: 222

Studium plenerowe, ok. 1906

olej, deska, 17,4 x 24 cm;sygn. u dołu: Skała K Krzyżanowski