Nr katalogowy: 221

Władysław MALECKI (1836-1900)

Nr katalogowy: 221

Wycieczka górska, ok. 1894

olej, papier naklejony na sklejkę, 16,5 x 14,3 cm; sygn. u dołu po środku: A W. Malecki