Nr katalogowy: 218

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

Nr katalogowy: 218

Capri - altana w słońcu, 1929

olej, płótno, 61 x 81 cm;sygn. l. d.: Bratkowski / Capri 1929