Nr katalogowy: 203

August NAJMARK (XIX w)

Nr katalogowy: 203

Dama z czasów Ludwika XV, II ćw. XIX w

ołówek, akwarela, papier, 28,5 x 21,5; sygn. p. d.: August Najmark