Maksymilian FEUERRING (1896-1985)

334
Kompozycja technika własna, płyta pilśniowa, 39 x 30 cm; sygn. p. d.: FEUERRING
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Artur NACHT-SAMBORSKI (1898-1974)

335
Cena wywoławcza. 88 000 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

336
Martwa natura z filiżanką, 1965 olej, płótno, 65 x 81 cm; sygn. l.d.: J. Cybis
Cena wywoławcza. 170 000 zł

Maciej LACHUR (1927-2008)

337
Bez tytułu olej, płótno, 101,5 x 51 cm; sygn. l. d oraz na odwrocie: M. LACHUR
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

338
Głowa Chrystusa, 1988 gwasz, papier, 29 x 20,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Z Lachur 7. X. 1988; obok dedykacja
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Maciej LACHUR (1927-2008)

339
Rabin z uczniem olej, płótno, 178,5 x 87 cm
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

340
Ładne rzeczy olej, płótno, 33,5 x 46 cm; sygn. p. d.: Juliusz Narzyński
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Otto AXER (1906-1983)

341
Człowiek na koniu olej, płótno, 38 x 30 cm; sygn. p. d.: oaxer
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Weronika RACZYŃSKA (ur. 1978)

342
Domy akryl, tektura, 50 x 70 cm; sygn. l.d. W
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

343
Milczący, 1998 pastel, papier, 30 x 21 cm; sygn. p. d.: Stasys
Cena wywoławcza. 3 300 zł

344
Kot - długi ogon, 2007 pastel, papier, 100 x 70 cm; opisany i sygn. p. d.: Stasys
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Wojtek GÓRSKI (ur. 1958)

345
Z cyklu "Androgyne", 1998 technika własna, płótno, 100 x 140 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Wojtek GÓRSKI (ur. 1958)

346
Ziemia technika własna, płótno, 100 x 140 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Grzegorz MORYCIŃSKI (ur. 1936)

347
Wzorzysty fotel II, 2006 olej, płótno, 81 x 65 cm; sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Helena TCHÓRZEWSKA (1939-1998)

348
Impresje łódzkie olej, płótno, 110 x 120 cm; sygn. dwukrotnie na odwrocie
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Eugeniusz TUKAN-WOLSKI (ur. 1928)

349
Pejzaż olej, płótno, 63 x 80 cm; sygn. l. d.: tukan
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Jerzy SROKOWSKI (1910-1975)

350
„Gałązka drzewa słońca" - 3 ilustracje do zbioru baśni cygańskich Jerzego Ficowskiego „Gałązka drzewa słońca"; gwasz, papier, 24 x 20,7cm
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Teofil OCIEPKA (1891-1978)

351
Lwy, 1975 olej, karton; 31,4 x 39,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: T. Ociepka / 1975
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Iwan KULIK (ur.1959)

352
23 ilustracje do „Mistrza i Małgorzaty" technika mieszana, papier, 50 x 35 cm; sygnowane: J. Kulik
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Elżbieta SROKOWSKA (ur. 1942)

353
Akt olej, płótno, 79 x 100 cm; sygn. i dat. wzdłuż lewej krawędzi.: El. Srokowska
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Kuba GRYDNIEWSKI (ur. 1959)

354
Bez tytułu olej, płótno, 120 x 90 cm; sygn. p. d.: Grydniewski
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Romuald ORAMUS (ur. 1953)

355
Oddaleni - I, 1996 olej, tempera, płótno, 89 x 116 cm; sygn. na odwrocie: R. Oramus
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)

356
Panama, 2006 olej, płótno, 60 x 60 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916 - 1992)

357
Warszawa - Krakowskie Przedmieście, 1965 olej, płótno, 64 x 80,5 cm; sygn. u dołu: W. Zakrzewski 1965
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Witold FRYDRYCH (1916-1970)

358
Akt, 1962 olej, płótno, 97,5 x 130 cm; sygn. l. g. i dat. 1962
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Igor MITORAJ (ur. 1944)

401
Twarz brąz na marmurowym postumencie, wys. 14,5 cm; sygn.: MITORAJ
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Sławomir MICEK (ur. 1956)

402
Kuszenie brąz, marmur, wys. 51 cm; sygn. na podstawie: S. MICEK
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

403
Akt kobiety cement barwiony, wys. 41 cm; śred. cokołu 16 cm; sygn. na cokole: PANEK JERZY
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Bronisław CHROMY (ur. 1925)

404
Owieczka kamień, metal, wys. 31 cm
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Andrzej JENDRUSZ (ur. 1954)

405
Bez tytułu glina szamotowa, wys. 28 cm
Cena wywoławcza. 750 zł

Józef MAREK (ur. 1922)

406
Przystanek z cyklu "Człowiek", 2006 brąz, marmur, wym. 29,5 x 22,5 x 15 cm; dat: 2006
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Włodzimierz CIESIELSKI (ur. 1934)

407
Kwiat drewno, wys. 123 cm
Cena wywoławcza. 4 400 zł