Nr katalogowy: 357

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916 - 1992)

Nr katalogowy: 357

Warszawa - Krakowskie Przedmieście, 1965

olej, płótno, 64 x 80,5 cm; sygn. u dołu: W. Zakrzewski 1965